Domovská stránka
Kateřina Ilgnerová -> Poradenství -> Jak mi kotě zachránila klasická medicína

Jak mi kotě zachránila klasická medicína

 

Vzala jsem si kotě z ulice. Pořád za mnou běhalo, kdykoliv jsem šla kolem. Jednou jsme šli s vnukem z dětského hřiště a já jsem pocítila silnou potřebu si kotě vzít a odnést domů. Byla to černá kočička, tedy koťátko jen kost a kůže, které se neudrželo na nohou. První 4 dny byly PEKLO. Kotě mělo strašný průjem a pokakalo vše….nevěděla jsem si už rady. Vařila jsem mu kuřecí vývar s rýží ale jednoho dne mi volala zoufalá dcera, že se koťátku rozjely zadní nožky a leží bezvládně na podlaze. Jela jsem s ním okamžitě na veterinu.Pan doktor mi řekl, že kotě je těsně před smrtí a navrhl mi utracení kotěte. Já ho za to neodsuzuji, dělal svou práci a viděl to ze svého odborného hlediska.

Já jsem odmítla. A tak začala léčba. Kotě dostalo injekci glukózy a injekci ATB.Odjeli jsme domů. Hned po první dávce se kotě výrazně zlepšilo. Ještě jsem kotě nepředstavila. Je to Micinka.

Jezdila jsem tedy s Micinkou obden na injekce ATB. S každou injekcí se její zdravotní stav velmi zlepšoval. Velké bříško plné červů splasklo a ještě musela být ošetřená několikrát ouška od ušního svrabu. Měla je plná po okraj, jakoby zvukovody plné smoly a výtok z očí. Vše se časem vyléčilo. Kotě začalo normálně přibírat a dnes máme zdravou krásnou kočičku. Děkuji lékařům z VEDILABU v Plzni Lobzích.Zachránili mi zde psa i kotě.

Chtěla jsem poukázat na to, že ač jsem se snažila léčit kotě přírodními prostředky, bez zásahu lékařů a antibiotik by nepřežilo.