Domovská stránka
Kateřina Ilgnerová -> Poradenství -> Co s podzimním smutkem

Co s podzimním smutkem

Co s podzimním a zimním smutkem? Když několik dní nesvítí slunce, venku je zima a tma přichází příliš brzy? Můžeš se na všechno cítit sama, vnitřně odpojená s pocitem, že to co děláš, nikdo neocení. Věř ale, že vše co děláš, děláš nejlépe jak umíš. Možná, že zatracuješ něco, co je pro tebe dobré, jen ty to nevidíš. Možná někomu důvěřuješ a maluješ si sny, které v budoucnu ztratí význam.

Čas se ti vleče, nebo naopak utíká příliš rychle. Je to projev vesmírných změn? Ják ráda bys tomu věřila, že se vše změní k lepšímu, že se zjemní vnímání a chování lidí, že zlo zahubí sebe sama.

Nejsladší pocit a zároveň nejtěžší je odevzdat se vyššímu vedení, proudu života samotného, nadpozemské moudrosti.

Vše pozoruj, nehodnoť, neber si osobně, tak jak to přišlo, nech to odejít.

Z čistě praktického hlediska se věnuj sama sobě, měj se ráda, dělej věci, které tě potěší.

Měj ráda svoje tělo, dopřej si teplou bylinkovou koupel, zapal si svíčky,jdi na masáž, buď s přáteli, s milovanými lidmi.

Udělej něco pro svou duši.Čti, tancuj, maluj,medituj, modli se, jdi do lesa, k potůčku, poslouchej ticho, dívej se na hvězdnou oblohu.

Buď kreativní, dělej cokoliv tě baví, vše co děláš, děláš pro sebe! Nebuď závislá na názorech druhých, na jejich chvále a odsudcích, vždyť to jsou jejich názory.Význam má jen to, aby ses cítila radostně ve svém těle. 

Neber si nic osobně,nedopusť, aby se negace dotkla tvojí duše.