Domovská stránka
Kateřina Ilgnerová -> Masáže -> Metody léčení

Metody léčení

Na masáže ke mně chodí převážně zákaznice ženského pohlaví. Doufám, že nebudu nějak stíhána za to, že jsem svoje kamarádky označila za ženy…znáte to….

Myslím si, že můžu zúročit a používat všechny metody léčení, co jsem se naučila, je úžasné, že se dají různě kombinovat. Vymýšlím si tak vlastní postupy a v tom mi pomáhají mí klienti a jejich potřeby.

Lidské tělo je propojené ve všech jeho fyzických i nefyzických částech. Důležité je nejdříve pochopit základ léčení, a to je poznání, že každá nemoc začíná v duši.

Je mnoho učení a postupů léčení. Všechny respektují to, že vše je energie a vibrace. Lidský mozek i srdce pracují na elektrických impulzech a na magnetizmu. Proto lidské tělo obsahuje tak velké procento vody.

Je mnoho míst na lidském těle, které jsou spojené s nervy a vnitřními orgány.

Léčí teplo i chlad, voda i slunce, ale hlavně klid a láska.

Hodně mě zaujaly léčivé vibrace. Tóniny, které vibrují na určité vibrační hladině a ovlivňují tak například činnost mozku, působí na lidské buňky, DNA a jemnohmotná těla.

Říká se jim Solfeggio frekvence. Skutečně, při těch frekvencích píšu a tvořím, ani jsem nečekala kolik toho dnešní večer vytvořím a myslím, že moje duše se při těch zvucích velmi uklidnila.

Hledejte a dejte nejvíc na první pocit. Na první dojem. Když se v dané situaci necítíte dobře, zpozorněte a řešte jí. Je to jedno z nejdůležitějších poznání. Naslouchejte svojí duši!