Domovská stránka
Kateřina Ilgnerová -> Povídky, básničky -> Co si myslím o virové nákaze

Co si myslím o virové nákaze

Co si myslím o současné nákaze

Takže za prvé, je to pouze moje domněnka, určitá intuice plus selský rozum.

Nevím kde Covid19 vznikl, možná opravdu ve Wuchanu,ale nevěřím, že se přenesl z netopýrů na tržišti, ale jsou tam prý dvě biologické laboratoře. Myslím si, že tam odtud něco uniklo, buď náhoda, nebo ne….

Vir zkoumali a část je uměle upravená, vždyť je zaměřený, aby likvidoval především slabší jedince, tedy nemocné a staré lidi s oslabenou imunitou, dětem a mladým…tedy lidem co můžou pracovat se vyhýbá. Je prostě moc lidí, tak je potřeba zanechat jen potenciální otroky schopné pracovat v továrnách. Navíc mám pocit, že může nejvíc ublížit lidem, co se na něco léčí, třeba chemické léky mohou zesilovat účinek viru… a zároveň negativní emoce jako je např. strach, snižují imunitu. Bohužel je mi moc líto všech, kterých se tato nákaza dotkla.

Je to prostě horší chřipka, velmi nakažlivá, ale normální zdravý jedinec to zvládne. Nechápu, proč ve zprávách čtu o tisících mrtvých a v další zprávě, že většina lidí to prožije jako chřipku s mírnými příznaky.

Určitě je dobré se chránit, nechodit moc mezi lidi, desinfikovat si ruce pokaždé když se sahá na peníze, na kliky apod.

Rouška je podle mě kontraproduktivní. Určitě má svoje opodstatnění u zdravotníků a lékařů, ale v lese?? Když jí mám 10 minut už je uvnitř mokrá a nemůžu dýchat. A vlhkost je semeništěm bakterií.

 Každý, kdo má zdravý rozum a pokud má možnost, by měl chodit ven, do lesa, na sluníčko dýchat zhluboka pokud je v čisté přírodě a radovat se z krásného jara které je tady a na které jsme se všichni těšili. Proč mít strach ze smrti proč mít obavy? Ten vir tady s námi už zůstane navždy. Epidemie je zneužívaná k omezování lidských svobod.

Teď je doba, kdy vyjde pravda najevo, vždyť je přelomový rok 2020, rok pravdy. Pravda v mezilidských vztazích, pravda v politice, ekonomice. A všude. Možná budeme ještě koukat.

Buďme veselé mysli a radujme se z toho, že se konečně začalo něco dít. Jsme to my všichni, kteří máme šanci něco změnit.

4.4.2020