Domovská stránka
Kateřina Ilgnerová -> Povídky, básničky -> Být zadívaná do sebe

Být zadívaná do sebe

Být zadívaná sama do sebe.

Píši v ženském rodu, protože jsem žena, ale muži, nechť si dosadí svůj vzor mužský…snad mě nikdo nebude “gender“ sekýrovat, když už se skoro nesmí říkat, kdo je muž a kdo žena atd…

Být zadívaná sama do sebe zní jako špatný vtip nabádající k sobeckosti a narcizmu, ale nic není vzdálené pravdě jako tento názor. Je to naopak jediná věc, kterou můžeme udělat v tomto světě totálního zmatku a dezinformací.

 Přepsala jsem se původně na „totalitního“, ale teď zase nejsem daleko od pravdy. Protože pravda umírá.

 

A když se nám podaří naladit se na svoje nitro, uvidíme tam jiskřičku Boha a ucítíme nekonečnou lásku, harmonii, klid a mír a hřejivý pocit bezpečí. Nikde jsem se necítila tak krásně, jako ve svém nitru, to je ta nejkrásnější svatyně.

Protože každá duše je jiskrou boží. Stejně jako každá kapka vody, stejně jako vlna, co jde za vlnou, jsou součástí moře a oceánů.

Pěstovat intuici a komunikaci se svou duší neboli nitrem, je jediné, co má smysl. Naslouchejte svým duším, které promlouvají skrz naše těla. To je každému známo.

Když nás bolí hlava, máme příliš myšlenek, moc zaměstnáváme rozum. Bolest, nebo tlak v krku je zas problémem komunikace. A když buší srdce? Nejspíš nám chce něco důležitého říct. Divný pocit v žaludku a ve střevech vyjadřují naše obavy a strachy. To je výčet jen těch nejznámějších fyzických symptomů, takzvané signatury těla, je jich mnoho a každý si dovede odvodit své vlastní. Není těžké číst v projevech lidského těla. Tělo a duše jsou jedno.

Naučme se komunikovat se svou duší duchovně,vnitřně a pěstovat intuici. Moudrost v nás má odpověď na každou otázku.

Pravd je mnoho. Každý má svou pravdu, ale ta se odvíjí od náhledu na život každého člověka.

Pravda je jedna, co se týká všeobecných a důležitých otázek. Je přístupná každému, kdo se snaží a věří.

Pro některé to může být další „žvást“.Věřím ale že tento článek může někomu i pomoci.