Domovská stránka
Kateřina Ilgnerová -> Homeopatie -> Natrium muriaticum

Natrium muriaticum

Natrium muriaticum je polychrest, lék dobře známý a  vyzkoušený. Jeho účinky jsou dobře prozkoumány řadou průvingů (průving je pokus, kdy dobrovolníci na sebe nechávají působit lék v určité potenci a zapisují si změny, fyzické a psychické, které pociťují ). 

Pominu učebnicový výklad tohoto léku.Je to vlastně potencovaná kuchyňská sůl.

Říká se sůl nad zlato, v tomto případě to opravdu platí. Pro mě není sůl synonymem pro „bílý jed“, pro přesolené jídlo, nebo zakázanou látku při onemocnění ledvin či při vysokém tlaku.

Natrium muriaticum je pro mě lék čištění a očisty.

Když jezdíme k moři, vždy si tam všimnu několika věcí. Spustí se mi řídká rýma. Mám dlouhodobé problémy s rýmou a ucpaným nosem a průduškami.Když se u moře po pár dnech nos vyčistí, krásně se mi dýchá, nos není ucpaný a nemám kašel.Celkově se cítím u moře moc fajn. Také se mi často objeví na kůži boláky, ale postupem času, jak se prodlužuje pobyt u moře, kůže se stává krásně hladkou. Také zuby se mi u moře vždy vybělí, záměrně si vyplachuji pusu a kloktám slanou vodou. Tyto reakce jsou určitě i díky  kombinaci mořské vody, slunce a pohody na dovolené.

Chci se podělit o svou zkušenost s tímto lékem jak funguje na psychiku.

Měla jsem období, kdy jsem cítila strach, byla jsem smutná a v depresi, nebavil mě život a já ani nevěděla proč.

Po použití Natria deprese rychle zmizela a už se nevrátila.

Tento lék vás donutí začít přemýšlet, začne vás čistit, vaše vztahy i minulost, začnete bilancovat svůj život a rozhodovat se co dál, možná začnete vyhazovat staré věci jak z mysli tak z bytu, ze skříně ap. všichni „bubáci“ se ukáží na denním světle a vy dostanete možnost se s nimi vypořádat.

Je to lék velké očisty, který působí nenápadně, hluboce a dlouhodobě.

Proč někdy nevyužít jeho velký potenciál?

příklad z mojí praxe: Mladá paní s akné na tvářích, které odolávalo jakékoliv léčbě.Po homeopatickém pohovoru jsem se rozhodla použít Natrium Muriaticum v potenci CH 200, protože se jednalo o vyčištění starých psychických bloků, pocitů křivdy, problémů s matkou a sexuálních útoků v dětství.

Paní po třech týdnech přišla a řekla, že akné ustupuje.